ما تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری به همراه تعدادی از کارآمدترین متخصصان صنعت اتوماسیون شرکت سیمرغ هوشمند انرژی را که مستقر در پارک علم و فناوری شهر شیراز است در سال 1396 راه اندازی نموده ایم. هدف اصلی ما در این شرکت ارائه راهکارهای مناسب جهت هوشمند سازی و اتوماسیون سیستم­های صنعتی از جمله گلخانه ها، باغ ها، ویلاها، مزارع، مرغداری­ها، گاوداری ها، صنایع مرتبط با تولیدات پتروشیمی، نفت، صنعت برق، مراکز تجاری و دانشگاهی و غیره می باشد.

ما کارشناسان شرکت سیمرغ هوشمند انرژی با شعار "اعتماد به تکنولوژی، افزایش بهره وری" بر این باور هستیم که اصل اساسی پیشرفت تعریف جدیدی از ارتباط با مشتریان گرامی است و به همین جهت برآنیم تا با ایجاد ارتباط دائمی و موثر با مشتریان عزیز آن ها را جزئی از همکاران و دوستان خود بدانیم.

کافیست شما بخواهید گلخانه، مرغداری، منزل، کارگاه یا هر جای دیگری را بوسیله اتوماسیون و سیستم های هوشمند کنترل کنید! مشاوران ما در کوتاهترین زمان ممکن نیازهای شما رو مورد سنجش قرار می دهند و تولید سیستم مورد نیاز شما و ارائه آموزش های لازم به شما کمک می نمایند تا همه چیز را هوشمندانه پایش و کنترل نمائید!

همچنین لازم به یاد آوری است که هدف اولیه و نهایی ما استفاده از انرژی های پاک و حفظ سرمایه های طبیعی کشور و مدیریت مصرف انرژی و همچنین کاهش هزینه های مشتریان عزیز می باشد.

پس با سیمرغ هوشمند انرژی به تکنولوژی اعتماد کنید تا بهره وری بیشتری داشته باشید...

منشور اخلاق

منشور کیفیت