گروه صنعتی سیمرغ هوشمند انرژی، خدمات و راه‌حل‌های پیشرفته و نوآورانه‌ای در زمینه‌ی کنترل شرایط اقلیمی، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و استفاده‌ی بهینه از منابع طبیعی ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر هدف اصلی این شرکت ارائه‌ی راهکارهای مناسب جهت هوشمندسازی و اتوماسیون سیستم­‌های صنعتی در گلخانه‌ها، باغ‌ها، ویلاها، مزارع، مرغداری­‌ها، گاوداری‌ها، صنایع مرتبط با تولیدات پتروشیمی و نفت، صنعت برق، مراکز تجاری و دانشگاهی و ... است. همچنین هدف اولیه و نهایی ما استفاده از انرژی‌های پاک و حفظ سرمایه‌های طبیعی کشور و مدیریت مصرف انرژی و همچنین کاهش هزینه‌های مخاطبان‌مان است.

با شعار "اعتماد به تکنولوژی، افزایش بهره‌وری" بر این باوریم که اصل اساسی پیشرفت، تعریف جدیدی از ارتباط با مشتریان گرامی است، به همین جهت برآنیم تا با ایجاد ارتباط دائمی و مؤثر با مشتریان عزیز آنها را جزئی از خود بدانیم.

فقط کافی‌ست بخواهید گلخانه، مرغداری، منزل، کارگاه یا هر جای دیگری را به وسیله اتوماسیون و سیستم‌های هوشمند کنترل کنید. متخصصان ما در کوتاه‌ترین زمانِ ممکن نیازهای شما را مورد سنجش قرار داده و با تولید سیستم مورد نیاز شما و ارائه‌ی آموزش‌های لازم به شما کمک می‌کنند تا همه چیز را هوشمندانه پایش و کنترل کنید.


  "اگر منابع طبیعی را به شکل هوشمندانه‌تری اداره کنیم، این منابع برای همه ما کافی خواهد بود؛ بدون اینکه زمین را از پای در آوریم."

                   با سیمرغ هوشمند انرژی به تکنولوژی اعتماد کنید تا بهره‌وری بیشتری داشته باشید.

 

 منشور اخلاق 

 

 منشور کیفیت 

امین روحانی

کارشناسی ارشد برق

واحد تحقیق و توسعه

مهدی گُلبُن

کارشناسی ارشد برق

واحد تولید و بهره‌برداری

میلاد الهی

کارشناسی ارشد برق

واحد تولید و بهره‌برداری

احمد روحانی

دکترای برق

مدیر عامل

کارشناس فروش

کارشناسی کشاورزی

واحد بازرگانی و توسعه تجارت

رایحه توانا

کارشناسی ارشد حسابداری

واحد مالی و اداری

فاطمه خلیلی

کارشناسی ارشد زبانشناسی

واحد بازرگانی و توسعه تجارت

بهناز بهزادی

کارشناسی ارشد روانشناسی

واحد مالی و اداری